Sodyba „Rojus“

Sodyba Rojus skirta nedidelėms kompanijoms, norinčioms atšvęsti gimtadienius, šeimos šventes ar tiesiog smagiai pabūti su draugais. 
 
Sodyba įkurta Kelmės rajone, 4 kilometrai nuo miesto centro, miško pašonėje. Patogus privažiavimas, aplink nėra kitų pastatų, todėl privatumas garantuotas. Didelė ir sutvarkyta sodybos teritorija, kurioje daug žalių plotų, supynių, suolelių, yra tvenkinys ant kurio kranto stovi pirties namas. Aktyvų laisvalaikį mėgstančius svečius pradžiugins tinklinio aikštelė (danga smėlis).
 
Pirties namo pirmame aukšte įrengta jauki salė, talpinanti 25 svečius, Yra baras su indais ir įrankiais, šaldytuvas, kriauklė. Šalia priešpirtis, pirtis, dušai ir tualetas. Iš pirties galima išeiti į lauko terasą, kurioje stovi stalas ir suolai.
 
Antrame pastato aukšte įrengti keturi miegamieji, kuriuose miegoti gali 25 žmonės. Miegamuosiuose švari patalynė. Netelpantys miegoti po stogu ar norintys pasimėgauti gamta, gali statytis palapines.  
 
Sodybos šeimininkai - sąžiningi ir draugiški žmonės, todėl ir lankytojų laukia tokių pačių. Paskambinkite, papasakosite ką planuojate organizuoti ir kokių paslaugų reikia, o šeimininkai pasiūlys geriausią variantą bei atsakys į visus klausimus. Neabejokite, Pakarčemio sodyba - gera vieta geriems žmonėms!  

Keli žodžiai apie kainas:
Kaina priklauso nuo norimos datos, žmonių skaičiaus ir paslaugų, bet visais atvejais kainos tikrai nesikandžioja! Geras kainas siūlome ir norintiems atostogas ar keletą dienų praleisti kaimo turizmo sodyboje mėgaujantis ramiu gamtos prieglobsčiu.
Paskambinkite, pasitarsime! +370 600 29403

P.S.
Sekmadieniais išvykimo laikas neribojamas.
Norintiems sodybą išsinuomoti darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio) pritaikysime nuolaidą. 
Prireikus, rekomenduosime muzikantus, fotografą.
Galime pasirūpinti, kad jūs ir jūsų svečiai gautų šviežio, skanaus, „naminio“ maisto

Sodybos vidus

Sodybos aplinka

Maistas

Kaip rasti?

Atstumas nuo didžiųjų Lietuvos miestų:
Kelmė - Vilnius 224 km
Kelmė - Kaunas 129 km
Kelmė - Klaipėda 131
Kelmė Šiauliai 43 km
Kelmė - Panevėžys 108 km
 


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Jei turite klausimų skambinkite +370 600 29403

 Laukiame Jūsų!!!